Фахівці Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Валківської районної філії ХОЦЗ) відвідали «Репетиторський центр «O.Z. Center», який відкрила учасниця проєкту «Рука допомоги» Ольга Назарько.

За допомогою служби зайнятості мешканка Валок втілила у життя свою давню мрію. У 2018 році розпочала бізнес із надання послуг з вивчення іноземних мов.

Упродовж двох років О.Назарько здійснює підприємницьку діяльність. Розширюючи власний бізнес, неодноразово зверталась до Валківської районної філії ХОЦЗ за допомогою у задоволенні кадрових потреб. На сьогодні у «Репетиторському центрі «O.Z. Center» навчаються діти, підлітки та дорослі. Учасниця проекту «Рука допомоги» своєчасно сплачує податки та єдиний соціальний внесок.

У ході зустрічі фахівці Валківської районної філії ХОЦЗ узгодили нові напрямки співпраці. О.Назарько поділилася своїми напрацюваннями, провела мотивуючий міні-тренінг з англійської мови. Натомість фахівці районної філії запросили підприємицю приєднатись до роботи інформаційно-ресурсного центру «Успішна жінка».