До Балаклійської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з прагненням визначити власний професійний напрям звернулася безробітна Юлія Данілова.

Маючи базову загальну середню освіту,  жінка працювала не за покликанням і бажала знайти вірний професійний шлях. Попередня посада Ю. Данілової – робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків.

Від кар’єрного радника безробітна дізналася про можливість отримання нової професії в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Фахівець служби зайнятості допоміг зробити професійний вибір, і жінка була направлена на навчання за професією «швачка» до ХЦПТО ДСЗ. Виробничу практику проходила на Харківському учбово-виробничому підприємстві №2 УТОГ, де добре зарекомендувала себе. Після успішного закінчення навчання Ю. Данілова була працевлаштована на це ж підприємство. Вона дуже вдячна фахівцям служби зайнятості і викладачам ХЦПТО ДСЗ, оскільки саме завдяки злагодженій спільній роботі отримала і професію, і робоче місце, і можливість проживання у гуртожитку.