Серед основних деталей, на які потрібно звернути увагу, під час онлайн-співбесіди, є:

Приміщення
Ключовим під час онлайн-співбесіди є обличчя, але потурбуйтесь заздалегідь і про задній фон. Він теж потрапить у кадр, і роботодавець обов’язково зверне на нього увагу. Для дотримання ділового стилю краще обирати звичайну глуху стіну без меблів та інших речей.

Вигляд
Одяг і зовнішній вигляд також мають суттєве значення. Звісно, роботодавець не побачить вашого взуття, проте вбрання, волосся й інші деталі роздивиться. Особливих вимог до зовнішнього вигляду немає. Важливо вдягнути чистий і охайний одяг стриманих кольорів.

Технічні деталі
Перед онлайн-співбесідою слід протестувати техніку: перевірити, чи працює вебкамера та мікрофон. Обрати такий кут екрану, при якому ваше обличчя не буде затемненим. Ці фактори мають неабияке значення. Також варто потурбуватись і про ім’я в мережі, аби профіль виглядав професійно.

Репетиція перед камерою
Щоб уникнути розгубленості при онлайн-співбесібі, необхідно попрактикуватися перед камерою. Це допомагає поводитися розкутіше.

Пунктуальність
Пунктуальність в онлайн-співбесіді є ще важливішою, аніж при особистій зустрічі. З’явитись у мережі варто за 15 хвилин до узгодженого часу й очікувати на подальший зв’язок. Зазвичай підключення організовує роботодавець.

Мова та жести
Після початку розмови необхідно зберігати спокій: поводитись невимушено, надмірно не жестикулювати, бо це збиває співрозмовника з пантелику та розсіює увагу. Розмовляти потрібно виважено та впевнено.

План «Б»
Погане з’єднання, відключення світла, поломки гаджета можуть зірвати не лише успіх, але і сам захід в цілому. Щоб такого не сталося, необхідно підготувати план «Б». Ним може бути що завгодно: додатковий девайс і джерело інтернету, можливість швидко вийти на зв’язок в іншому місці, ну і найпростіший варіант — заздалегідь попросити телефон роботодавця, щоб мати можливість вийти з ним на зв’язок і визначити подальшу долю переговорів.