В умовах воєнного часу та активних бойових дій на території України переважна частина роботодавців здійснює підбір кадрів в онлайн-режимі.

Діалог відбувається тет-а-тет під час відеоспівбесіди, без прив’язки до певного місця й офісу, що доволі зручно.

Як домовитись про онлайн-співбесіду?

Зазвичай онлайн-співбесіду призначає роботодавець на певну дату і час. Якщо є можливість вибору, то психологи радять проводити її о 10:30 (на їх думку, це найкращий час для перемовин).

Які програми використовувати для інтерв’ю?

Серед найбільш популярних програм – Skype, Zoom, Hangouts, Telegram, Viber. Вони забезпечують мінімальний необхідний набір інструментів: передачу відео, звуку, можливість спілкуватись навіть при не дуже хорошому з’єднанні. Тому краще завчасно скачати їх і встановити собі на комп’ютер (ноутбук), планшет чи інший гаджет.

Як поводитись під час онлайн-співбесіди?

Організуйте для свого спілкування повну приватність: вимкніть телефон, закрийте непотрібні програми та месенджери на комп’ютері (ноутбуці), планшеті чи іншому гаджеті. Приберіть домашніх улюбленців та попросіть співмешканців не заважати. Вас ніщо не повинно відволікати.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 095 138 72 96; 099 020 87 21 або у телеграм-канал https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Kharkiv