На Харківщині відбулись зустрічі директорів філій Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) із керівниками громад.

Директор Золочівської районної філії ХОЦЗ Юрій Заболотний обговорив із селищним головою Віктором Коваленком співпрацю з інформування мешканців громади про режим роботи та послуги служби зайнятості в умовах, що склалися. Пропрацювали питання сприяння працевлаштуванню безробітних, взаємодії з роботодавцями громади, залучення безробітних до суспільно корисних робіт у разі прийняття рішення про їх організацію.

Директор Первомайської міськрайонної філії ХОЦЗ Валерій Підгорний провів робочу зустріч із головою Первомайської міської територіальної громади Миколою Бакшеєвим, заступником міського голови та керівником Комунального підприємства «ЖИЛСЕРВІС».

Обговорили основні напрямки взаємодії з організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, співпраці з роботодавцями з надання та укомплектування вакансій. Наприкінці зустрічі спланували подальші кроки у спільній роботі.