Марина Михальчук з міста Торецьк Донецької області вимушена була покинути свою домівку через події на сході країни.  Доля привела її до міста Балаклії.

Після переїзду необхідно було шукати роботу. І вона звернулася за сприянням у працевлаштуванні до Балаклійської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Маючи вищу освіту юриста, дівчина бажала працювати за фахом.

Кар’єрний радник склав індивідуальний план пошуку роботи та розглянув всі можливі варіанти працевлаштування. Фахівці служби зайнятості допомогли М.Михальчук записати відеорезюме, яким зацікавився роботодавець. Безробітну направили пройти співбесіду з представником Комунального підприємства «Балаклійський житлокомунсервіс», де з’явилась вакансія головного юрисконсульта.

У зв’язку з довгою перервою у роботі М.Михальчук запропонували підвищити кваліфікацію на підприємстві, на що вона одразу погодилась. За цей час безробітна зарекомендувала себе як фахова, сумлінна працівниця, відтак була успішно працевлаштована. Роботодавець задоволений працівницею і довірив їй одну із найскладніших ділянок роботи – посаду головного юрисконсульта.