До Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості по допомогу у пошуку роботи звернулась Олеся Павлова, яка через війну була вимушена покинути рідну домівку у Куп’янську.

Жінка має освіту кухаря-кондитера та свідоцтво баристи, але за фахом не працювала. Кар’єрний радник склав індивідуальний план працевлаштування згідно з результатами первинного та поглибленого профілювання. Коли безробітній запропонували вакансію «бариста» у кав’ярні, спочатку вона вагалася, але після спілкування з роботодавцем, дізнавшись про майбутні обов’язки, вирішила, що з роботою впорається. За направленням служби зайнятості Олеся пройшла стажування на робочому місці, набула необхідних навичок та вмінь. Дівчина намагалася, щоб відвідувачі могли не лише посмакувати запашною кавою чи коктейлем, а й відчути затишну атмосферу закладу. Старанність, відповідальність, комунікабельність стажерки сподобались роботодавцю. І тепер вона вже працює у ФОП Каунов М.Г. та пригощає відвідувачів смачною кавою та чаєм.

Пані Олеся нині не тільки мешкає у Чугуєві, але й за сприяння фахівців служби зайнятості знайшла улюблену роботу.

Зі своїми питаннями звертайтесь до фахівців філій Харківського обласного центру зайнятості та їх структурних підрозділів або у телеграм чи на «гарячу лінію» обласної служби зайнятості, що працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 69, 063 847 83 67, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та області – за посиланням