Одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є сприяння у  працевлаштуванні безробітних. Тому її фахівці завжди докладають максимум зусиль для надання якісних послуг клієнтам. І яскравим прикладом цього є працевлаштування безробітної Владислави Кривенок, яка звернулася у січні цього року до Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуках роботи.

Владислава вимушена була переїхати до Харкова з м. Шостки Сумської області  через військову агресію рф.

За декілька днів після приїзду до Харкова жінка зареєструвалася в службі зайнятості як безробітна, розуміючи, що саме тут отримає допомогу в працевлаштуванні.

За освітою та професійним досвідом Владислава – інженер, тому й роботу шукала, враховуючи вміння та відповідні навички.

Кар'єрний радник разом з клієнткою склали індивідуальний план працевлаштування, де були враховані побажання жінки щодо умов праці.  

Фахівець надала Владиславі поради щодо проходження співбесіди з роботодавцем, сприяла її вмотивованості для швидшого пошуку роботи.

Результатом взаємодії з кар’єрним радником стало працевлаштування пошукачки роботи менш ніж за місяць у фармацевтичну компанію «Здоров’я» на посаду інженера-технолога.

Наразі Владислава вдячна фахівцям служби зайнятості за можливість професійної реалізації за фахом.

Якщо ви також шукаєте роботу, звертайтесь до фахівців філій Харківського обласного центру зайнятості та їх структурних підрозділів або пишіть нам у телеграм  чи телефонуйте на «гарячу лінію» обласної служби зайнятості, що працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 69; 063 847 83 67; 067 728 97 45; 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та області дивіться тут