До Зміївського управління Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) за допомогою у працевлаштуванні звернулася Тетяна Четверікова.

Жінка є внутрішньо переміщеною особою, була вимушена переїхати до  Змієва коли розпочалася війна. До переїзду Тетяна працювала листоношею, але у неї було велике бажання працювати продавцем. Тому на новому місці прагнула реалізувати себе у новій професії.

Безробітна дослухалася до порад кар’єрного радника, пройшла первинне та поглиблене профілювання, дотримувалася складеного індивідуального плану працевлаштування та брала участь у всіх заходах Зміївського управління Чугуївської філії ХОЦЗ.

Як тільки з’явилася вакансія продавця, фахівці служби зайнятості запропонували Тетяні відвідати роботодавця. Жінка ж звісно погодилась, пройшла успішно співбесіду й отримала  омріяну роботу.

 

З питань зайнятості та безробіття звертайтесь у телеграм або на «гарячу лінію» Харківської обласної служби зайнятості, яка працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: телефонами: 096 055 48 69, 063 847 83 67, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та Харківській області – за посиланням