оп

До підприємців, які відповідають професійним вимогам, знають свою справу і володіють правилами ринкового механізму, відноситься Олег Лялеков. Він заснував свій бізнес 20 жовтня 1995 року. Почав займатися роздрібною торгівлею непродовольчих товарів:  взуттям і шкіряними виробами, побутовою хімією, косметичними товарами. Співпраця з Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості дала змогу підібрати кваліфікованих фахівців для роботи в торговому центрі «Елітан». За сприянням служби зайнятості отримав дотацію на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних, організував тимчасові роботи. Підприємець активно бере участь у заходах, організованих службою зайнятості в Богодухівському районі. На сьогодні він є власником торгового центру «Елітан».

Магазин «Елітан» має великий асортимент різних груп товарів. Основні з них: дитячий одяг та іграшки, сумки та аксесуари, косметика та парфумерія, тканини, чоловічий та жіночий верхній одяг, нижня білизна, побутова техніка.

У магазині «Елітан» працює молодий, динамічний, злагоджений колектив кваліфікованих співробітників. Асортимент товарів постійно оновлюється і розширюється. Вивчається кон’юнктура ринку, колектив всіляко намагається задовольнити попит клієнтів.

Магазин «Елітан» знаходиться за адресою:

Харківска обл., м. Богодухів, пл. Соборності, 2

тел.: (05758) 3-30-22