Продавець продовольчих товарів – професія, що актуальна завжди. Багато роботодавців звертаються до центру зайнятості в пошуку саме таких робітників.

Враховуючи, що фахівці за професією «продавець продовольчих товарів» найбільш затребувані на ринку праці Харківщини, Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) пропонує працедавцям послугу з підготовки кваліфікованих робітників, використовуючи дуальну форму навчання. Її особливістю є те, що закріплення теорії проходить в умовах виробництва.

Саме за такою формою розпочалося індивідуальне навчання для двох безробітних Старовірівської громади. Викладачі ХЦПТО ДСЗ теоретичний блок викладають у дистанційному форматі, а виробниче навчання та виробнича практика здійснюватимуться на майбутньому місці роботи слухачів курсу.

Детальну інформацію про особливості, форми, терміни навчання можна дізнатися у фахівців служби зайнятості за тел.: (050) 238 85 63, або у телеграм-каналі https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Kharkiv

Фото тут