Приватне підприємство «ВТНС» було засноване в 2011 році. Діяльність підприємства направлена на оптимальне використання природних ресурсів та виготовленні якісної продукції з деревини. Виробничі потужності розташовані в Харківській області. З 2017 року підприємство почало активно розширюватись, при цьому збільшуючи асортимент продукції та створюючи нові робочі місця.

ПП «ВТНС» спеціалізується на лісопильному та стругальному виробництві, а саме заготівля деревини під виробництво дошки, брусків, тари, тощо. Окрім цього, підприємство займається розпилом старих шпал, дощок для подальшої їх переробки в інших галузях.

Основними видами устаткування на підприємстві є деревопереробні верстати «Ритм», верстати з обробки пиломатеріалів, торцювальні верстати.

Загальна чисельність працюючих: 26 осіб, у тому числі 3 – ІТР, 23 – робітничі професії.

ПП «ВТНС» тісно співпрацює з Харківським міським центром зайнятості. У листопаді-грудні 2017 року за сприянням міського центру зайнятості на підприємство працевлаштовані 9 безробітних на новостворені робочі місця на вакансії: «рамник», «оператор установок та ліній оброблення пиломатеріалів», «майстер», «водій автотранспортних засобів», «рамник», «обліковець» з компенсацією єдиного соціального внеску. Загалом, за 2017 рік працевлаштовані 18 безробітних.

Потреба у працівниках на вакансії «майстер», «рамник» та «оператор установок та ліній оброблення пиломатеріалів»  виникає періодично.

Середня заробітна плата на підприємстві становить від 4000,00 грн.

Перспективні плани керівництва ПП «ВТНС» - розширення асортименту продукції постачальників сировини та вихід на нові ринки збуту продукції.