До Краснокутського відділу Богодухівської філії Харківського обласного центру зайнятості по допомогу у пошуку роботи звернулася Наталія Гончарова, внутрішньо переміщена особа.

Дівчина закінчила Житлово-комунальний коледж Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за кваліфікацією «фахівець з ландшафтного дизайну». Хотіла якнайшвидше знайти роботу.

Під час перебування на обліку клієнтка активно співпрацювала з кар’єрним радником, дотримувалась усіх рекомендацій, брала участь у семінарах і тренінгах. За відсутності підходящих вакансії, Наталя долучалась до участі у суспільно корисних роботах.

Фахівець всіляко сприяла безробітній у пошуку підходящої роботи. Під час спілкування з’ясувалось, що Наталія, не маючи відповідного досвіду роботи за освітою, перевагу надає сфері торгівлі непродовольчими товарами. Коли з’явилася вакансія продавця непродовольчих  товарів у ФОП Мацюк В.М., шукачку було направлено на співбесіду до роботодавця. Після вдалої співбесіди Наталія ознайомилася зі специфікою діяльності магазину та  працевлаштувалася. Наразі вона працює, робота їй подобається. Крім того, задоволена і власниця магазину.

 

Із питань зайнятості звертайтесь до фахівців філій Харківського обласного центру зайнятості та їх структурних підрозділів або у телеграм  чи на «гарячу лінію» обласної служби зайнятості, що працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 69, 063 847 83 67, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та області – за посиланням