Швейна фабрика ТОВ  «АРТЕЛЬ  ОНЛАЙН»

Напрямки діяльності

Швейна фабрика ТОВ  «АРТЕЛЬ  ОНЛАЙН» заснована у лютому 2006 року та є одним із провідних  підприємств на ринку України  в швейній промисловості. Напрями діяльності ТОВ  «АРТЕЛЬ ОНЛАЙН» – це пошиття швейних виробів (жакетів, суконь, блузок, курток, пальт) із давальницької сировини.

Підприємство має найсучасніше швейне та розкрійне обладнання, що дає змогу співпраці як з українськими виробниками одягу, так і відомими європейськими брендами.

   Чисельність працюючих

Всього 25 осіб,   у тому  числі   22  робітники  та  3  спеціалісти (ІТР).

             

Співпраця зі службою зайнятості

З 2008 року підприємство активно співпрацює з Харківським міським центром зайнятості. За допомогою служби зайнятості відбувся прийом на роботу таких працівників, як швачки, розкрійники, термообробники.

З 2018 по 2019 рік були сформовані групи з  безробітних для проходження індивідуального навчання за професією «швачка другого розряду» безпосередньо  на підприємстві. Навчання продовжується і дотепер. Після проходження навчання та стажування всі безробітні будуть працевлаштовані на ТОВ  «АРТЕЛЬ ОНЛАЙН».

 

Наявність актуальних вакансій

Посади, в яких найчастіше виникає потреба:  швачка, технолог. Потреба в робітниках існує постійно.

Перспектива розвитку

На сьогодні виробництво повністю забезпечене замовленнями, але товариство розвивається, працівники  слідкують за тенденціями на ринку, щоб підприємство у повному обсязі могло задовольнити потреби своїх клієнтів. Особлива увага  приділяється закупівлі нової якісної тканини та актуальної фурнітури, розширюється виробнича база. Таким чином підприємство розширюється і запрошує до співпраці нових клієнтів.