До Первомайського управління Лозівської філії Харківського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування звернулась Аліна Шириня.

До звільнення дівчина спочатку працювала касиром, потім економістом у банку. Після ліквідації установи змушена була шукати роботу.

Активна, цілеспрямована, відповідальна – так зарекомендувала себе Аліна, перебуваючи на обліку у службі зайнятості. Не відмовлялась від запропонованих послуг, дотримувалась рекомендацій фахівців.

Кар’єрний радник визначила потреби клієнтки, її досвід роботи, надала актуальну інформацію про роботодавців і наявні вакансії на території громади.

Коли з’явилася вакансія фахівця державної служби у Виконавчому комітеті Олексіївської сільської ради, безробітній запропонували відвідати роботодавця. Не вагаючись, Аліна погодилась, пройшла співбесіду та була працевлаштована на постійне місце роботи

З питань зайнятості та безробіття звертайтесь у телеграм або на «гарячу лінію» Харківської обласної служби зайнятості, яка працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 69, 063 847 83 67, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та Харківській області – за посиланням