До Харківського міського центру зайнятості (далі – ХМЦЗ) з метою пошуку роботи звернувся В’ячеслав Патенко. Чоловік має кваліфікацію «технік-електрик». Раніше працював налагоджувальником автоматичних ліній і агрегатних верстатів на ЗАТ «Серп і молот».

Фахівці центру зайнятості надали безробітному весь спектр послуг для успішного працевлаштування. В. Патенко виконав усі рекомендації, відвідав семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії». Після проведеного профорієнтаційного тестування чоловік виявив бажання навчатися за професією «слюсар-ремонтник». За направленням служби зайнятості В. Патенко пройшов навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «слюсар-ремонтник».

Наразі колишній безробітний пройшов стажування і працевлаштований на вакансію слюсара-ремонтника до ПАТ «Електромашина». Задоволений співпрацею В. Патенко написав лист подяки на адресу ХМЦЗ. Адже завдяки індивідуальному підходу фахівців чоловік за короткий термін отримав нову професію і довгоочікувану роботу відповідно до власних можливостей та побажань.