оп

Для стимулювання самозайнятості населення та підприємницької ініціативи служба зайнятості Барвінківщини надає безробітним одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. Такою нагодою скористалася колишня безробітна Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Барвінківської районної філії ХОЦЗ) Тетяна С.

У жінки була мрія – відкрити власну справу. Від знайомої почула інформацію про державну підтримку підприємницької ініціативи та звернулася за консультацією до Барвінківської районної філії ХОЦЗ. Тетяна отримала статус безробітної і розглядала можливості працевлаштування, але цікавилася самозайнятістю. Тому написала бізнес-план, який успішно захистила на засіданні комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю у Барвінківській районній філії ХОЦЗ.

Ідея бізнесу полягала у відкритті торгової точки з продажу подарункових наборів із солодощів для дітей та дорослих.

«Перевагою обраної підприємницької діяльності я вважаю те, що мій товар має повсякденний попит: крім звичайних солодощів, продаємо солодкі подарункові набори до різних свят: Дня Святого Миколая, Нового року, Дня Святого Валентина, 8 Березня, днів народження, ювілеїв та визначних дат»,  - розповідає колишня безробітна.

Тетяна активно втілює свою мрію у життя і є прикладом для тих, хто має сумніви на шляху започаткування власної справи.