ТОВ «СІЕС ЕМПАУЕР»  - постачальник  IT-рішень та послуг для фінансових компаній. Основним видом діяльності  є  розробка програмного забезпечення для автоматизації банківської діяльності.  Клієнти та замовники  послуг:  АТ «КРЕДОБАНК»,  АТ «ОТП БАНК», АТ «АЛЬФА- БАНК».

Чисельність працюючих

Всього:  20 чол., 19 з них – інженерно-технічні працівники; 1 – робітник.

Співпраця з центром зайнятості

Протягом поточного року за направленням Харківського міського центру зайнятості на новостворені робочі місця роботодавцем працевлаштовані 4 безробітних  з компенсацією єдиного соціального внеску на посади:  «інженер-програміст» (2 особи), «економіст» (1 особа), «прибиральник службових приміщень» (1особа).  

Наявність актуальних вакансій:

Вакансія,  в якій найчастіше виникає потреба, – інженер-програміст.

Середня заробітна плата  - від  4 500 грн. 

Перспектива розвитку

ТОВ «СІЕС ЕМПАУЕР» планує професійний розвиток та здобуток  навичок в наступних галузях інформатики: досвід у розробці та проектуванні Front-End (Angular),  досвід розробки компонентів загального призначення (введення дат, випадаючi списки), знання механізмів роботи ChangeDetection, NgZone, Lazy Loading, RouteReuseStrategy,  досвід написання серверного коду (SQL, PL / SQL) для СУБД Oracle Database 10g, досвід оптимізації продуктивності SQL-запитів, необхідних для створення сучасних систем комплексної автоматизації бізнес-процесів та операцій фінансового ринку.