оп

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агроком Нова Водолага» було засноване в 2004 році. Профіль виробництва підприємства – виробництво олії та тваринних жирів. Наприкінці 2017 року підприємство почало активно збільшувати обсяги виробництва, асортимент продукції. Виробничі потужності розташовані у Нововодолазькому районі.

Підприємство спеціалізується на переробці олієнасіння, виробництві олії та тваринних жирів. Окрім цього, підприємство займається оптовою торгівлею зерна та насіння та надає послуги по його зберіганню, сушінню та очищенню.

Загальна чисельність працюючих: 148 чоловік.

ТОВ «Агроком Нова Водолага» тісно співпрацює з Нововодолазькою районною філією Харківського обласного центру зайнятості. Протягом січня – серпня 2018 року працевлаштовані 49 безробітних посади «машиніст шеретувальних установок (оброблення олієнасіння)», «слюсар-ремонтник», «лаборант хімічного аналізу», «грануляторник», «апаратник-екстракторник», «оператор механізованих та автоматизованих складів», «пресувальник-віджимач харчової продукції (перероблення фруктів, овочів, олієнасіннята горіхів)», «охоронник», «оператор сушильних установок».

Потреба у працівниках на вакансії «машиніст шеретувальних установок (оброблення олієнасіння)», «слюсар-ремонтник», «лаборант хімічного аналізу» виникає періодично.

Середня заробітна плата на підприємстві становить від 4500,00 грн.

Перспективні плани ТОВ «Агроком Нова Водолага» - збільшення обсягів виробництва, вихід на нові ринки збуту продукції.