Товариство з обмеженою відповідальністю ««О-Мега»» було засноване в 2002 році. ТОВ «О-Мега» у своєму складі має Дочірнє підприємство Охоронне агентство «О-Мега» ТОВ «О-Мега»  та  укладає з клієнтами договори на довгостроковій основі на охорону:

• офісів для середнього та малого бізнесу;

• представництв, банківських і фінансових установ;

• магазинів, супермаркетів, складських приміщень;

• заводів і виробничих підприємств;

• АЗС;

• культурно-розважальних центрів, готелів.

Підприємство пропонує своїм клієнтам послуги охорони об'єктів, а також засобами охоронної та тривожної сигналізації, обслуговування систем. Виробничі потужності розташовані у Харкові.

Загальна чисельність працюючих: 65 чоловік, у тому числі ІТР- 10,  працівників - 55 чол.

Підприємство ТОВ «О-Мега» тісно співпрацює з Харківським міським центром зайнятості щодо укомплектування вакансій за професіями: «охоронник»,  «водій автотранспортних засобів». Так, протягом 2017 - 2018 року на підприємстві укомплектовані 26 вакансій безробітними ХМЦЗ, у тому числі 22 з компенсацією ЄСВ - квотна категорія (особи перед пенсійного віку).

Потреба у працівниках на вакансії «охоронник», «водій автотранспортних засобів» виникає періодично.

Середня заробітна плата на підприємстві становить 4000 – 5000 грн.

Перспективні плани керівництва ТОВ «О-Мега» - постійно удосконалюють застосування новітніх розробок технічних засобів охорони і спеціальних засобів охорони та в поєднанні з різнобічною підготовкою  персоналу бачать забезпечення надійної комплексної охорони  об'єктів будь-якої категорії складності.