оп

Товариство з обмеженою відповідальністю «Смачна Фантазія» було засновано 2 жовтня 2014 року. ТОВ «Смачна Фантазія» - це кофе-бар, що розташований в центрі міста. Відвідувачі закладу мають змогу поласувати кавою за різними рецептами та пригоститися кондитерськими виробами. Тут також можна перекусити більш ситно і замовити повноцінний обід.

Чисельність  працюючих

Всього – 6 осіб, у тому числі 2 спеціаліста, 4 робітника.

Співпраця з центром зайнятості

ТОВ «Смачна Фантазія» тісно співпрацює з Харківським міським центром зайнятості. Протягом поточного 2018 року за сприянням центру зайнятості були працевлаштовані 3 безробітних на посади: «адміністратор», «бармен», «офіціант»  з компенсацією витрат на єдиний соціальний внесок.

Професії, в яких найчастіше виникає потреба:

  • офіціант;
  • бармен;
  • кондитер.

Середня заробітна плата – від 3800,00 грн.

Перспектива розвитку

ТОВ «Смачна Фантазія» використовує індивідуальних підхід до кожного відвідувача і пропонує широкий вибір напоїв з кави та кондитерських виробів, інших страв за  прийнятними цінами. Мета закладу – задоволення потреб відвідувачів, розширення асортименту напоїв, смаколиків та інших страв, а також привернення нових клієнтів закладу. У цих простих кроках – запорука подальшої успішної праці.