Бути реалізованим, успішним і потрібним людям! Саме таку роботу допомогли знайти Сергію Кліщу фахівці Харківської філії Харківського обласного центру зайнятості.

Перебуваючи на обліку у службі зайнятості безробітний активно співпрацював із кар’єрним радником, виконував індивідуальний план працевлаштування. За порадою фахівців долучився до виконання суспільно корисних робіт соціальним працівником. Допомога людям, що опинилися в складних життєвих ситуаціях – саме у цій справі знайшов своє покликання Сергій.

Роботодавець гідно оцінив відповідальність, ввічливість, гуманність і наполегливість працівника, тому й запропонував працевлаштування на постійне місце роботи.

Наразі чоловік працює експедитором у ГО «Центр надання гуманітарної допомоги «Волонтер-68».

З теплом і вдячністю відгукуються про Сергія як колеги, так і люди, для яких увага й допомога  на сьогоднішній день є надважливою.

   

З питань зайнятості та безробіття звертайтесь у телеграм  або на «гарячу лінію» Харківської обласної служби зайнятості, яка працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 69, 063 847 83 67, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

 

Актуальні вакансії по м. Харкову та Харківській області – за посиланням