До Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернувся Андрій Безотосний.

Чоловік проживає у місті Мерефа та має інвалідність 2 групи. Вищу освіту здобув за спеціальністю «Правознавство». До звільнення працював на посаді головного державного інспектора.

Кар’єрний радник ознайомив А. Безотосного з можливістю започаткувати власну справу за рахунок виплати одноразової допомоги по безробіттю і запропонував пройти тест на визначення підприємницького потенціалу.

Безробітний зацікавився пропозицією та погодився підвищити кваліфікацію за навчальною програмою «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва».

Захистивши бізнес-план на тему: «Організація підприємницької діяльності з надання послуг митного брокера щодо розмитнення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України», отримав виплату одноразової допомоги по безробіттю і зареєструвався  як фізична особа-підприємець. Наразі чоловік успішно працює за обраним видом діяльності і радий, що з допомогою служби зайнятості зміг реалізувати свої підприємницькі здібності.