Після повернення із зони бойових дій Дмитро Хрешков, щоб знайти роботу, звернувся за допомогою до фахівців Харківського міського центру зайнятості (далі – ХМЦЗ).

У свій час чоловік отримав спеціальність «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки», але за професією не працював. Проходив військову службу за контрактом у Збройних силах України інспектором прикордонної служби.

Фахівці центру зайнятості запропонували Д. Хрешкову взяти участь у тренінгах з успішної адаптації в умовах мирного життя та долучитись до профінформаційних заходів. У ході індивідуальної консультації, після проведення профдіагностики за допомогою фахівців служби зайнятості безробітний вирішив пройти навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «кравець». Величезне бажання займатися новою справою, консультації фахівців служби зайнятості, підтримка рідних і друзів допомогли колишньому військовому закінчити навчання та отримати сертифікат державного зразка. На сьогодні Д. Хрешков працевлаштований за відповідним фахом до ФОП Богданова Олега Борисовича. Чоловік задоволений новою роботою, що дозволяє реалізувати його творчий і професійний потенціал.