До Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернувся Ігор Слапічин. Незважаючи на інвалідність, чоловік мав твердий намір отримати роботу.

У 1990 році закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут за кваліфікацією «інженер», спеціальність – «транспортні системи».  До звернення в службу зайнятості працював майстром із ремонту та мав трудовий стаж у 28 років.

Під час перебування на обліку в службі зайнятості безробітний намагався працевлаштуватися як у Зміївському районі, так і за його межами. За рекомендаціями фахівців охоче брав участь у заходах, спрямованих на професійне навчання, працевлаштування та започаткування власної справи.

У ході співбесіди з кар’єрним радником з’ясувалось, що І. Слапічин має велике бажання працювати на Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго». Втім на той момент на підприємстві не було вакансій. Фахівці служби зайнятості обговорили з відділом кадрів Зміївської ТЕС можливості працевлаштування безробітного з інвалідністю, повідомили, що він має досвід, кваліфікацію і велике бажання працювати саме тут. Після співбесіди з роботодавцем  І. Слапічину видали направлення для подальшого працевлаштування на підприємство. Наразі чоловік успішно працює на Зміївській ТЕС ПАТ «Центренерго» слюсарем з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, задоволений рівнем заробітної плати та умовами роботи.