Двері служби зайнятості завжди відчинені для кожного. Спектр надання послуг клієнтам багатогранний: пошук нової роботи, навчання, перекваліфікація, підвищення кваліфікації, залучення до тимчасових чи громадських робіт. До відвідувачів фахівці стараються донести всю вичерпну інформацію, застосовуючи максимально індивідуальний підхід.

Ще недавно клієнткою служби зайнятості була Лілія Кабанець. У листопаді 2023 року вона звернулась за сприянням у працевлаштуванні до фахівців Красноградської філії Харківського обласного центру зайнятості. Дівчина має вищу освіту за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». На останньому місці роботи працювала інспектором у Харківському обласному ТЦК та СП.

Перебуваючи на обліку у службі зайнятості Лілія виконувала всі поради кар’єрного радника, опрацьовувала вакансії згідно професійного досвіду та освіти. Безробітна пройшла курси підвищення кваліфікації за освітньою програмою «Психологічні аспекти професійної адаптації на робочому місці в умовах воєнного/післявоєнного стану» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Висока мотивація до працевлаштування, чітка та злагоджена співпраця з кар’єрним радником дали позитивний результат. Вже в грудні Лілія була працевлаштована спеціалістом державної служби в Управління соціального захисту населення Красноградської районної військової адміністрації.

 

Є питання? Звертайтесь до фахівців філій Харківського обласного центру зайнятості та їх структурних підрозділів. А також у телеграм-канал чи на «гарячу лінію» обласної служби зайнятості, що працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 69, 063 847 83 67, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та області – за посиланням