До Вовчанського управління Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулася Лариса Притуліна. Жінка була налаштована  якомога швидше знайти роботу і бажано за  місцем проживання.

Кар’єрний радник, при спілкуванні з безробітною, враховуючи отриману від неї інформацію про досвід роботи, вміння та професійні навички, розпочала пошук серед актуальних вакансій служби зайнятості. Клієнтка також активно брала участь у різних онлайн-семінарах, спрямованих на оволодіння сучасними методами самопрезентації.

Застосовуючи індивідуальний підхід та враховуючи побажання жінки, кар’єрний радник запропонувала Ларисі вакансію завідувачки клубу в Комунальному закладі «Будинок культури Вовчанської міської ради» с. Новоолександрівка.

Поспілкувавшись з роботодавцем, показавши своє бажання працювати, Лариса пройшла співбесіду та була прийнята на роботу.

 

З питань зайнятості та безробіття звертайтесь у телеграм або на «гарячу лінію» Харківської обласної служби зайнятості,  яка працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 69, 063 847 83 67, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

 

Актуальні вакансії по м. Харкову та Харківській області – за посиланням