оп

Двадцятишестирічний Сергій Г. – магістр радіофізики та електроніки за освітою – під час виїзного заходу в сел. Малинівка зацікавився актуальними інженерними вакансіями. Але повів себе невпевнено, коли фахівці служби зайнятості розкрили перспективи та можливості юнака у цій галузі.

Тоді хлопець був запрошений до центру зайнятості на індивідуальну консультацію. Вже наступного дня, коли фахівці служби зайнятості підбирали Сергієві підходящу роботу,  стало зрозуміло, у чому справа. У хлопця є і затребувана на ринку праці професія – інженер-радіофізик, і досвід роботи інженером, і хобі – розробка та обслуговування комп’ютерних програм. Та з працевлаштуванням не дуже складалося: роботодавці не завжди були готові враховувати стан здоров'я своїх працівників, створювати для них сприятливі умови праці. Сергій саме цього і потребував, адже він має захворювання – цукровий діабет. 

Оперативно реагуючи на вирішення кадрових потреб регіону, фахівці служби зайнятості надали хлопцю всебічні послуги з профорієнтації і з особливостей працевлаштування осіб з інвалідністю. Допомогли юнакові відчути себе впевнено, побороти відчуття незахищеності – і запропонували спробувати себе у державній структурі. Юнак пройшов психодіагностичне тестування, яке підтвердило успішність його подальшої діяльності не тільки в технічній, а й у соціальній сфері.

Наразі Сергій працює у знайомій йому стихії: обслуговує унікальну фахову програму і комп'ютерне устаткування організації, творячи власну історію успіху.

Цілеспрямована співпраця Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості щодо сприяння зайнятості осіб з інвалідністю продовжується.