До Лозівського міськрайонного центру зайнятості з прагненням знайти роботу звернувся демобілізований учасник АТО Ігор Пшеничний.

За професією чоловік – терміст. Але тривалий час заробляв на власному хобі: займався ремонтом та обслуговуванням техніки. Під час військової служби І.Пшеничний виконував обов’язки старшого механіка. Після демобілізації повернувся додому й одразу звернувся до фахівців служби зайнятості. Кар’єрний радник склав і запропонував індивідуальний план працевлаштування безробітного та визначив необхідні кроки для його реалізації.

Чоловік брав активну участь у семінарах з техніки пошуку роботи, тренінгах, ярмарках вакансій центру зайнятості. Під час заходів навчився спілкуватися з роботодавцями, дізнався про нові методи пошуку роботи. Врешті І. Пшеничний знайшов відповідну власним професійним якостям і характеру роботу.

На сьогодні Ігор Пшеничний працює слюсарем-ремонтником на Комунальному підприємстві «Еко-Сан». Чоловік задоволений новим місцем роботи і дякує фахівцям служби зайнятості за ефективну співпрацю.