Мешканка Валківщини Вікторія Гаркавцева мріяла відкрити бізнес із торгівлі автозапчастинами. Маючи освіту бухгалтера, жінка 16 років працювала продавцем в автомагазині.

Втративши роботу, звернулась до фахівців Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за консультацією з питань відкриття власної справи.

Кар’єрний радник детально роз’яснив безробітній законодавчі аспекти започаткування підприємницької діяльності і ознайомив з поняттями бізнес-ідеї та бізнес-плану. В.Гаркавцева прошйла навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємства». Написала та захистила бізнес-план на тему: «Торгівля автозапчастинами і комплектуючими до автомобілів».

Отримавши від служби зайнятості виплату одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, В. Гаркавцева відкрила автомагазин. Колишня безробітна вдячна фахівцям служби зайнятості за отриману можливість реалізувати себе у підприємництві.