До Сахновщинського відділу Красноградської філії Харківського обласного центру зайнятості по допомогу з пошуком роботи звернулась Раїса Гураль.

Жінка належить до осіб квотної категорії, є людиною передпенсійного віку, але після звільнення з попереднього місця роботи мала велике бажання продовжити працювати. Має професійно-технічну освіту – швачка. Та за фахом працювала лише декілька років. Весь інший її професійний досвід – листоноша та начальник відділу поштового зв'язку.

Кар'єрний радник проінформувала клієнтку про послуги служби зайнятості та можливість використання сервісу електронного кабінету шукача роботи. Було проведено поглиблене профілювання. Під час перебування на обліку у службі зайнятості безробітній пропонувались вакансії за фахом і досвідом роботи. Проте через віддаленість підприємств з підходящими пропозиціями, з успішним працевлаштуванням спочатку виникали деякі труднощі.

Зрештою жінці було запропоновано долучитись до суспільно корисних робіт. Вона із задоволенням погодилась та зарекомендувала себе з найкращої сторони – працьовитою та відповідальною людиною.

Так жінка працевлаштувалася у Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сахновщинської селищної ради. Роботою  та умовами праці лишилась задоволена.

 

Якщо ви також шукаєте роботу, звертайтесь до фахівців філій Харківського обласного центру зайнятості та їх структурних підрозділів , у телеграм  чи на «гарячу лінію» обласної служби зайнятості, що працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 69; 063 847 83 67; 067 728 97 45; 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та області