Павло Церковний залишився без роботи. Та, не дивлячись на наявність групи інвалідності, він не з тих людей, які у складні моменти опускають руки.

Чоловік звернувся до Богодухівської філії Харківського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлашуванні. Відвідавши семінар з орієнтації на підприємницьку діяльність «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес», Павло замислився про можливість започаткувати власну справу. Вирішив ризикнути і відкрити кіоск. 

За направленням  філії чоловік пройшов навчання «Генеруй бізнес-ідею. Розпочни власний бізнес», розробив бізнес-план із теми: «Продаж насіння овочів, квітів і трав на ринку» та успішно захистив його. У результаті Павло отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та зареєструвався як підприємець.

Відкритий кіоск вже здобув довіру мешканців міста, адже тут завжди можна купити якісне насіння і все необхідне для догляду за овочевими культурами, деревами та квітами. 

Павло задоволений тим, що його мрія мати свою справу здійснилася і, найголовніше, – це приносить йому радість від професійної самореалізації.

З питань зайнятості та безробіття звертайтесь у телеграм або на «гарячу лінію» Харківської обласної служби зайнятості, яка працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 17:00 за телефонами: 096 055 48 96, 099 020 87 21, 063 847 83 67, 067 728 97 45, 097 970 40 68.

Актуальні вакансії по м. Харкову та Харківській області – за посиланням