Виробниче підприємство ТОВ «Реал Трейд Компані» було засноване у березні 2017 року. Діяльність підприємства проводиться у двох напрямках: «БонАрт» - виготовлення елітних меблів і «Неоформ» - виробництва меблів із сучасним дизайном та доступною ціною. 

Виробничі потужності розташовані у Харкові.

Меблева продукція  ТОВ «Реал Трейд Компані» доводить, що вітчизняний продукт може конкурувати з італійськими і німецькими брендами.

Загальна чисельність працюючих: 35 осіб, у тому числі 21 – робітники.

ТОВ «Реал Трейд Компані» тісно співпрацює з Харківським міським центром зайнятості. Протягом 2017 року за сприянням міського центру зайнятості на підприємство працевлаштовані 17 безробітних на новостворені робочі місця на вакансії: «комплектувальник меблів», «шліфувальник по дереву», «розпилювач каменю», «водій автотранспортних засобів» за умови компенсації роботодавцеві витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (у тому числі 6 безробітних після проходження індивідуального навчання за професією «столяр»;  4 безробітних після проходження стажування на посади  «економіст»). Також  працевлаштований  безробітний  з числа внутрішньо переміщених осіб на посаду «столяр» з компенсацією витрат на оплату праці.

Потреба у працівниках на вакансії «столяр» та «шліфувальник», «підсобний робітник» виникає періодично.

Середня заробітна плата на підприємстві становить від 4000,00 грн.

Перспективні плани керівництва ТОВ «Реал Трейд Компані» - розширення ринку збуту, шляхом розроблення нових моделей меблів.