Ізюмська громада від 16.02.2024

 

Вчора, 15 лютого 2024 року, пройшов перший з початку війни в Ізюмі – ярмарок вакансій, який відбувся за участю директора Харківського обласного центру зайнятості, Олександра Котукова та начальника Ізюмської міської військової адміністрації Валерія Марченко.

На цьому заході громадяни мали можливість дізнатися про понад 1000 вакансій, доступних у Харківській області, а також про різноманітні програми та можливості для працевлаштування. Особливу увагу залучила ініціатива “Армія відновлення”, яка пропонує тимчасову зайнятість для кожного бажаючого, ваучери на безкоштовне навчання для отримання нової кваліфікації та мікрогранти на розвиток власного бізнесу до 250 тисяч гривень.

Олександр Котуков, директор Харківського обласного центру зайнятості, наголосив на важливості цього заходу та підкреслив, що відновлено повноцінну роботу Ізюмської філії обласного центру зайнятості. “Тепер щодня ми будемо поруч, надаючи послуги та допомагаючи тим, хто може і хоче працювати. Ми даруємо надію на відновлення, життя і гідне майбутнє!”, – зазначив він.

Також в рамках цього заходу, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між начальником Ізюмської міської військової адміністрації Валерієм Марченком та директором Харківського обласного центру зайнятості Олександром Котуковим. Цей документ став важливим кроком у забезпеченні підтримки та допомоги мешканцям Ізюму у процесі соціально-економічного відновлення міста. Нехай цей ярмарок вакансій буде лише першим кроком на шляху до кращого майбутнього для нашого міста!