Переїхавши до Харкова з Автономної Республіки Крим, Тетяна Головко зареєструвалась у міському центрі зайнятості (далі – ХМЦЗ). Тривалий час жінка не працювала, проте мала бажання розпочати власну справу.

Щоб упевнитися у своїх підприємницьких здібностях, Тетяна прийняла пропозицію пройти профдіагностичне тестування. За рекомендацією фахівців безробітна вирішила взяти участь у проєкті «Рука допомоги» та реалізувати свій потенціал у сфері надання послуг. Жінка планувала відкрити ігровий клуб з віртуальними розвагами для дітей.

Перебуваючи на обліку у ХМЦЗ, жінка відвідала семінари з організації підприємницької діяльності, отримала рекомендації щодо розробки бізнес-плану, а також консультації від представників податкової інспекції та юристів. У результаті проведеної фахівцями служби зайнятості роботи Т.Головко успішно написала і захистила бізнес-план та отримала позитивне рішення про надання безвідсоткової фінансової допомоги для відкриття власної справи.

Наразі колишня безробітна має власний ігровий клуб, в якому під чуйним керівництвом господарки діти різного віку проводять вільний час, граючись та розвиваючись.

Т. Головко дуже вдячна фахівцям ХМЦЗ та проєкту «Рука допомоги» за отриману можливість реалізувати себе в корисній і перспективній справі.