Вбудована мініатюра для Про стан ринку праці на Харківщині

Про стан ринку праці на Харківщині розповіла начальниця управління реалізації політики зайнятості Харківського обласного центру зайнятості Інна Прохоренко в ефірі міжрегіонального інформаційного марафону «Суспільне. Спротив»  21.09.2023

22.09.2023
Вбудована мініатюра для У Лозовій з міським головою Сергієм Зеленським обговорили організацію суспільно корисних робіт

В.о. директора Лозівської філії Харківського обласного центру зайнятості Валерій Підгорний провів робочу зустріч із Лозівським міським головою Сергієм Зеленським.

Сюжет відзнятий журналістами ТРК «Лозова», вийшов в ефір 10.03.2023 року. 

13.03.2023
Вбудована мініатюра для На Харківщині безробітних активно залучають до "Армії відновлення"

На Харківщині безробітні громадяни залучаються до участі у суспільно корисних роботах. Близько 100 осіб розбирають руїни, заготовляють дрова, розвантажують гуманітарну допомогу. Сюжет створений журналістами каналу ICTV, вийшов в ефірі Єдиних новин 04.02.2023.

04.02.2023
Вбудована мініатюра для Як Лозівський міськрайонний центр зайнятості долає виклики воєнного часу

У складних умовах війни Лозівський міськрайонний центр зайнятості продовжує надавати соціальні послуги населенню, у тому числі – внутрішньо переміщеним особам з різних куточків Харківщини. Сюжет підготовлений журналістами телеканалу «Вектор», був опублікований 29.11.2022 року.

01.12.2022
Вбудована мініатюра для Ринку праці Харківщини в умовах воєнного стану

Директор Харківської обласної служби зайнятості Володимир Міненко розповів про ситуацію на ринку праці Харківщини в умовах воєнного стану та як працюють державні програми фінансової підтримки безробітних та роботодавців.

06.05.2022
Вбудована мініатюра для Особливості ринку праці 2022 року: умовна боротьба з дискримінацією і скорочення робочих місць

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко у програмі «Інформаційний вечір» на телеканалі ТРК «Simon» розповів про особливості ринку праці та працевлаштування на Харківщині, співпрацю з територіальними громадами регіону. Також поінформував про кількість виробничих підприємств, яким Харківська обласна служба зайнятості допомогла уникнути скорочення робочих місць. Сюжет відзнятий журналістами ТРК «Simon», вийшов в ефір на каналі ТРК «Simon» у програмі «Інформаційний вечір» 2021.01.13.

17.01.2022